"Dělej co miluješ a miluj co děláš"

PODNIKEJ PROFI je komunita lidí, kde si předáváme know how, jak podnikat profi s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

 

Představ si, že jsi pánem / paní svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

 

ZNÍ TO MOC RŮŽOVĚ, ŽE? :) ... tady totiž platí heslo:

 

Uvidíš, až Uvěříš.

 

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy, všímáš si? Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši klienti nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i o to doručení se stará také náš dodavatel.

Co je na tom nejkrásnější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Přidaná hodnota je tedy i v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích.)

 

Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek, od světových patentovaných technologií po jednoduché, velmi efektivní antiaging věcičky. Přehled portfolia eshopu a informace o dodavateli jsou přehledně zpracované, řekni si o něj a pořádně nastuduj. 

 

Přístup do Podnikej Profi není pro každého, vybíráme si čím dál víc kvůli udržení úrovně tohoto podnikání. Pokud jsi člověk, který většinou hledá nějaký háček, tak garantujeme, že ho najdeš a tím pádem si ušetřeme čas a každý si půjdeme svou cestou. Rádi totiž spolupracujeme s lidma, kteří vidí příležitosti a chtějí to v životě někam dotáhnout.

Je to podnikání jako každé jiné, kromě toho, že tady člověk může začít zdarma, což není moc normální, až to takzvaně "nevoní" a hodně lidí to kvůli tomu nebere vážně... Tady se ukáže, kdo zvládne uvidět "neviditelné" :) 

Klíčový rozdíl každopádně spočívá v chytrosti projektu a síly do jakých měřítek ho můžeš vybudovat.

Nejčastější otázka: 
Jde o tu pyramidu - o to MLM?
 
MLM z 90.let, které lidi stále pamatují ve stylu: prodávat, nahánět, uhánět, vybírat od lidí poplatky, upisovat někoho pod sebe, pyramida atd.
 
Nic takového v tomto duchu není součástí našeho konceptu. Bude to tak na první dojem v někoho očích, kdo ještě není vzdělaný, možná vypadat, protože na network marketingu to založené je, stejně jako prakticky vše v dnešní době. Jenže tady jde o jiný princip, než si většinou lidé myslí.
 
Network marketing děláme běžně každý den a díky Podnikej Profi se lze naučit, jak je možné tento byznys 21.století uchopit v tom správném duchu. Tedy stát se Profi Podnikatelem a NE PRODEJCEM. Je v tom vážně VELKÝ ROZDÍL.
Co se s Podnikej profi můžeš naučit?
  1. Jak NEPRODÁVAT klasickým konvenčním způsobem a díky tomu se stát úspěšným podnikatelem
  2. Jak efektivně využít Facebook pro růst svého obchodu (tento obchod ale není pouze ONLINE, může být, ale nemusí, každý to uchopí dle svého, jak mu nejvíce vyhovuje, učíme se online i offline možnosti)
  3. Jak funguje tvoje MYSL a jak ji můžeš využít ve svůj prospěch celkově v životě
  4. Jakým způsobem a zdarma můžeš vybudovat globální byznys
  5. Co znamená atraktivní marketing a jak ho uchopit v praxi
  6. Jak si vybudovat obraty, které ti zaručí příjem, který si chceš měsíčně nastavit
  7. Jak si to celé úspěšně vybudovat zároveň při zaměstnání nebo na mateřské
  8. Jak si úspěšně budovat svou vlastní značku (své jméno). 

Zaujalo tě to? Můžeš mě kontaktovat  a probereme více.

  • Facebook
  • Instagram