„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Albert Einstein

Tento blog vzniknul jako inspirace a také proto, že mě naplňuje psaní a předávání různých pohledů a zkušeností. Nejedno slovo může někomu změnit úhel vnímání nebo lépe nasměrovat jeho dosavadní život.

A my tu jsme přece proto, abychom si pomáhali, vzájemně sdíleli a ukazovali si cestu. Jsme tu jeden pro druhého, každý sám za sebe, přitom všichni za jedno.

Vítám vás na mých stránkách a věřím, že si z nich něco odnesete. 

Jsem obyčejná žena, která vyrůstala v chudých poměrech. Zažila jsem jako každý za svůj život různé situace a nesla si s sebou určité vzorce, které se mi během dětství zaryly do podvědomí.

V dospělosti jsem si však začala uvědomovat, že jsme svého života strůjcem, nikoli obětí a nemusíme se nechat vláčet jako loutka okolnostmi.

Vydala jsem se tedy na cestu poznání, díky kterému nejen, že měním programy, které mě ovládaly a které mi již v životě neslouží, ale zároveň si plním své sny o finanční a časové nezávislosti. O projektu, který mi mění život každým dnem, vám ale řeknu v Příležitost podnikat profi

Procházím od svých 25 let mnoha změnami, a to díky osobnímu rozvoji a tomu, že do mě život ťuknul a dal mi možnost pochopit, jak to tady vlastně funguje. 8 let se věnuji věcem mezi nebem a zemí a jsem si vědoma toho, že si svůj život mohu tvořit tak, jak sama chci. 

Nemám strach zkoušet nové věci a postupně opouštět své komfortní zóny a posouvat se vpřed. Jedinou jistotou v životě jsou změny, neboť ony umožňují nové začátky a ukončují to, co už nám nenese žádné plody.

Život máme každý ve svých rukou a vše, co se nám děje, nás učí, vnitřně posiluje a formuje. 

Je jen na nás, jak se odevzdáme proudu života, jak se na určité situace podíváme a jak k nim přistoupíme. Sami určujeme náš pohled na život.

Jsem také maminka malého Davídka, který na svět nepřišel náhodou. Na náhody už dávno nevěřím, tak jako vím, že vše má svůj smysl. Každý na svět přijdeme s určitým úkolem. Příchod Davídka a naše nelehké začátky mi otevřely další bránu mého poznání. Jsem vděčná, že můj syn existuje, že mám tu čest být jeho maminka a z celého srdce ho miluji. Děti jsou naším zrcadlem a mnohé se od nich můžeme naučit. 

1/53

Naše myšlenky vedou k činům a ty pak k našim výsledkům.

Moje cesta k projektu

Abych pravdu řekla, byla jsem 8 let zaměstnaná a prošla si vším možným. Díky tomu jsem si vytvořila určitý přehled a získala pestré zkušenosti z různých koutů. 

Poznala jsem, že role zaměstnance pro mě nebude to pravé ořechové. Většinu zkušeností mám z kanceláří, z různých pozic, ať už jako operátorka, fakturantka, účetní, bankovní poradkyně aj. 

Vlastně mi vždy chyběla seberealizace a pocit svobody. Chodila jsem domů nešťastná, s určitou vizí, která byla nenaplněná. Byla jsem jako většina lidí, kteří nenávidí pondělí a těší se na pátek, až začne víkend a budou moci trochu zahnat svoji nespokojenost jedním, dvěma nebo i více pivky. Přece lepší "vypnout" než snášet tu ponurou realitu. Pak se z toho v sobotu vyspat a v neděli už zase pocítit ten stres z pondělí a dalšího otravného kolečka.

Takhle je opravdu nutné trávit celý život až do důchodu? To není život, ale přežívání. Ani si nejsem jistá, jestli bych se tímto stylem nějakého důchodu dožila 

Neznamená to však, že neexistují lidé, kterým být zaměstnaní nevyhovuje. Pokud svoji práci milují a jsou svou činností naplnění, pak není o čem. Jsou tam, kde být chtějí. Neházejme tedy vše do jednoho pytle.

V průběhu mých toulek po zaměstnáních jsem hledala, co by mohlo být tím mým naplněním. Z mého pohledu, a že jsem si něčím prošla, to žádná sranda nebyla. Nikdy jsem to však nevzdala a věděla, že něco přece existovat musí. Něco ... co mě dovede k mým snům. 

Co jsem vždy chtěla?

  • seberealizaci (osobní rozvoj)

  • budování pasivních příjmů

  • být sama sebou

  • být naplněná

  • pomáhat druhým

  • být mezi lidmi, kteří si vzájemně pomáhají, inspirují se a motivují

  • nemuset "prodávat" a někoho o něčem přesvědčovat

  • dělat něco, co člověka může reálně dovést k jeho cíli

Jednoduše chci být odměněná za něco, co mě zároveň baví.

Měla jsem i období, kdy jsem to vzdávala s pocitem, že nic takového nejspíš neexistuje. A jak se říká, vše přichází v pravý čas a mně přišel do cesty projekt, který mi každý den mění život a plní mi má dlouholetá přání.

facebook_untitled